آغاز فروش ویژه محصول جدید شرکت تحت عنوان نانو چسب همه کاره آنتی باکتریال 

بنام خدا ؛

به لطف ایزد حق، از 15 مهرماه 1396 فروش ویژه محصول جدید شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت تحت عنوان نانو چسب همه کاره آنتی باکتریال به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

* مختصری بر شرح محصول :

چسب ها دارای مصارف محدودی هم چون مانند چسب چوب، چسب سنگ، چسب موکت هستند، که در این محصول تولید شده ، با کمک فناوری نانو به چسب ویژگی هایی خاصی از جمله استحکام بالا و خاصیت آبگریزی خاصیت آنتی باکتریال داده شده  و از همه مهمتر کاربرد آن برای چسباندن اکثر سطوح مورد توجه قرار گرفته شده است. به علاوه به مراتب ارزانتر از چسب های موجود در بازار می باشد.

از جمله مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.خاصیت آبگریزی»  این خاصیت باعث می شود که ساختار چسب برای مدت های طولانی در برابر آب (باران وشست و شو و...) مقاوم بماند .

2.خاصیت ضد خوردگی »  چنانچه جسمی که شکسته شده و یا می خواهد ساخته شود به به طور مداوم در معرض مواد خورنده(اسیدها، سیالاتی با فشار بالا ، در لوله ها و...) باشد. این خاصیت اهمیت پیدا می کند و حتی این خاصیت باعث می شود که از چسب به عنوان یک پوششش ضد خوردگی نیز بتوان استفاده نمود .

3.خاصیت آنتی باکتریال »  اگر چنانچه محیط باید خالی از هرگونه آلودگی باشد این چسب به علت آن که از نانو موادی تشکیل شده که به آن خاصیت آنتی باکتریال داده است نه تنها هیچ آلودگی ایجاد نمی کند بلکه باعث مرگ میکروب ها نیز می شود. 

قیمت محصول : 4000 هزار تومان

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با شماره تماس 09173067202 ( مهندس نعمتی) تماس بگیرید.

 

 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها